Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
|Registrovať
     
sme.sk

Týždeň Tomáša Hudáka

Zobraziť rubriku:

Všetky zábavné videá | Týždeň Tomáša Hudáka | Zábava

Moslimovia vyhadzujú decká zo strechy. Hľadajú Supermana

14. 5. 2009 o 19:00

Svet Tomáša HudákaAké videá sa oplatí vidieť? Spievajúci Putin. Rituál vyhadzovania detí v Indii. Krochtajúci novinári. A Tomáša Hudáka, tentoraz s morálnou posilou.

Politické pozadie a jej vplyv na sexualitu

7. 5. 2009 o 19:26

Svet Tomáša HudákaPrečo sa tak radi pozeráme na nahých politikov? Zistíte pri pohľade na Berlusconiho ženy, Merkelovú. Nový Hudák!

Hokej a hnev prasiat. Najčudnejšie udalosti týždňa

30. 4. 2009 o 20:00

Svet Tomáša HudákaZhrňme si tento týždeň. Britániu zmohla nočná mora Jána Slotu. Hokej je bieda. Kňazom sa môže stať už aj malý prcek. Obama si zavtipkoval a skúšal ďalší 11. september. Z prasiat sa stali nechcené zvieratá. A do toho tá Amerika, čo len mučí a mučí. No divné. Komentuje Tomáš Hudák.

Terapia pre tých, ktorým je zo slovenskej politiky zle

23. 4. 2009 o 19:00

Svet Tomáša HudákaRadičovej šikovnosť. Gašparovičove náhle zmiznutie. Arcibiskup, ktorý už mal odísť dávno, a teraz sa chváli, ako skoro odchádza. Robert Fico na tlačovke šíri pravdu o tom, čo je protiľudové a protištátne. To všetko v relácii Tomáša Hudáka, dnes špeciálne len o Slovensku. Ak stále nemáte dosť, pustite si krásnu pesničku o domovine, ktorú pokrstil šéf národa Ján Slota.

USA sú na ceste do komunizmu. A čo my?

16. 4. 2009 o 19:30

Svet Tomáša HudákaObama je komunista, Kim Čong Il stále žije, v Česku majú dvojvládie. Ešte nejaké pozitívne správy? Nový superkrátky Hudák!

Politici in flagranti. Bláznivá pravda o nich

9. 4. 2009 o 20:00

Svet Tomáša HudákaV dnešnej relácii Tomáša Hudáka uvidíte: stretnutie Gašparovič plus Obama, Obamove nové vlasy, severokórejské prasa, klasického Berlusconiho (zjavne v životnej forme) a pravdu o tom, čo zdedí vaše dieťa. Upozorňujeme divákov, že toto je prvá interaktívna relácia na slovenskom internete. Ublížte svojmu moderátorovi!

Svet o Slovensku nič nevie. Zmení sa to

2. 4. 2009 o 20:00

Svet Tomáša HudákaZistili sme, že svet o Slovensku vie toho málo, možno nič. Keďže Tomáš Hudák konečne zistil, čo znamená WWW pred každou webovou adresou, rozhodol sa rozšíriť pôsobnosť a nájsť svojich divákov aj mimo Slovenska. Toto je špeciálne vysielanie pre zahraničie. Šírte to ďalej, nech objaví svet krásy a skryté zákutia našej politiky.

Gašparovičove hlody sú nudné. Tieto sú lepšie

26. 3. 2009 o 20:00

Svet Tomáša HudákaVo voľbách príjemne prekvapila žena. Obama poslal Iránu sci-fi príhovor. Hádka v českej poslaneckej snemovni. Topolánek bez nervov. Plus pre všetkých slovenských náckov jedno video, vďaka ktorému sa vcítia do kože "protivníka". Všetko zmixované s komentármi Tomášom Hudákom. Pozrite si video.

Prezidentská kampaň skončila. Buďte hlavne ticho

19. 3. 2009 o 20:00

Svet Tomáša HudákaVšetci musia byť ticho, káže volebné moratórium. Hlavne nikoho nespomínať. Ani pána G. alebo M., ani pani R. alebo M., ani ostatné písmenká. Chvalabohu, aspoň v zahraničí sa stalo niečo, o čom hovoriť môžeme. A stalo sa veľa smiešneho. Moslimovia zakázali ďalšiu obchodnú sieť. McCainová dcéra sa slušne vyjadruje. A ďalšie krásne videá.

Ficove ukričané tlačovky sú nuda. Tieto sú lepšie

12. 3. 2009 o 20:00

Svet Tomáša HudákaTvorcov relácie Svet Tomáša Hudáka všetky krízy a zmeny vlastníckych štruktúr obchádzajú. Relácia si stále drží svoju tvár, svoj homeopatický humor a Hudák aj rovnakú nevypranú košeľu. Dnes však prišla prvá drobná úprava. V dnešnej časti uvidíte: tri najsmiešnejšie tlačovky tohto týždňa, dusné zasadnutie mestskej rady a recept, vďaka ktorému vyhral Kim voľby v Severnej Kórei. Viac vo videu.

Ako sa mlátia politici? Tie najakčnejšie bitky

5. 3. 2009 o 19:00

Svet Tomáša HudákaBiť sa vie každý somár. Ale biť sa v parlamente za lepšie zákony a krajšiu pravdu je vyšší level. Oveľa zábavnejší. Tomáš Hudák zostavil rebríček politických bitiek.

Na Eurovízii sa liečia homosexuáli a strieľa do Putina

26. 2. 2009 o 20:00

Svet Tomáša HudákaPolitika zasiahla aj nežné pesničkové súťaže ako Eurovízia. Taliani si spievajú, ako sa z homosexuálov stavajú heterosexuáli. A Gruzínci v refréne zastrelili Putina. Štyri pesničky a Hudák.