Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
|Registrovať
     
sme.sk

Logistika s ľudskou tvárou

29. 11. 2018 o 10:00 | tv sme

Gebrüder Weiss je rodinná firma s dobrými vzťahmi, príjemnou atmosférou a individuálnymi riešeniami. Tak ju opisujú aj jej zamestnanci, pričom niektorí v nej pôsobia počas celej doby fungovania na Slovensku, teda 25 rokov.

Práve oni tvoria hlavnú miazgu celého organizmu nazývaného úspešná spoločnosť. Vo firme je bežné, že niektorý zamestnanec požiada o neplatené voľno, skrátený úväzok alebo prácu z domu. Vo firme pracujú mladí, absolventi strednej či vysokej školy, ale aj ľudia v preddôchodkovom veku.

Firma má v kmeňovom stave 140 zamestnancov, z toho približne polovica pracuje za počítačom v kancelárii a polovica v operatíve. Firma svojím zamestnancom ponúka horizontálny aj vertikálny rozvoj, on-line vzdelávanie alebo rozvoj tzv. „soft a hard skills", napríklad komunikácie. Ďalší zaujímavý nápad, do ktorého sa firma pustila, je projekt duálneho vzdelávania. www.gw-world.sk

 

Zadajte e-mail a ďalší diel relácie vám neujde!


Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.


RSS s novými dielmi

Najnovšie z TV SME

Dokument Slováka má šancu získať nomináciu na Oscara

13. 12. 2018 o 20:49

Dominik Bari nakrútil film o najchladnejšom mieste na svete.

Spoznáte hercov prezlečených za Santa Clausov? Vianočný filmový kvíz

13. 12. 2018 o 16:32

Konečného ScreenerRýchly filmový kvíz. Poznáte všetky správne odpovede?

Poslanec Marček bude v parlamente hlasovať podľa internetovej ankety

13. 12. 2018 o 16:21

Poslanec Peter Marček zakladá novú stranu Hlas ľudu. Plánuje sa každý mesiac pýtať občanov ako má hlasovať o zákonoch v parlamente.

Remišová: Vďaka SNS príde Slovensko o takmer 300 miliónov eur na vedu

13. 12. 2018 o 10:52

V školstve prepadne podľa Veroniky Remišovej 100 miliónov