Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
|Registrovať
     
sme.sk

Vedeli ste, že zmrzlina z McDonald´s je slovenská?

8. 6. 2018 o 12:17

V tomto roku si horúce letné dni môžeme prekvapivo užiť už od skorej jari, a to je príležitosť pre typicky letné osvieženie. Ak patríte k labužníkom, ktorí počas sezóny skonzumujú kvantum zmrzliny, občas isto premýšľate, čo všetko obsahuje. Dvojnásobne vás pôvod surovín a ich spracovanie zaujíma, pokiaľ máte doma aj malé ratolesti. My vám prezradíme tajomstvo zloženia lahodnej čerstvej  zmrzliny od McDonald's. Možno vás prekvapí skutočnosť, že sa vyrába tu u nás na Slovensku, v malebnej obci na farme Majcichov.

Zmrzlina, ktorú si zákazníci môžu vychutnať počas celého roka v rovnakej kvalite a chuti v 30 reštauráciách McDonald´s na Slovensku, pochádza od najväčšieho slovenského spracovateľa mlieka. Na farme vzdialenej od Trnavy iba 15 minút cesty chovajú približne 2500 kráv, pestujú pre ne krmivo a ročne tu nadoja najviac mlieka v celej republike - až 35 miliónov litrov. Z toho 2 milióny odoberá McDonald's na Slovensku a Česku pre svoje zmrzliny a milkshake-y. Pretože pasterizácia prebieha na relatívne nízkej teplote, mlieko si zachová maximum svojej chuti. Odráža sa to aj na dobe trvanlivosti. Či už zmrzlina alebo milkshake v McDonald's majú dobu trvanlivosti iba 12 dní a zákazník má istotu, že sú skutočne čerstvé.

Viac o kvalite produktov McDonald's si prečítajte na: www.mcdonalds360.sk

Zadajte e-mail a ďalší diel relácie vám neujde!


Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.


RSS s novými dielmi

Najnovšie z TV SME

Podnikateľ Trabelssie: So Slotom sa stretávam, nadávame na politikov a bavíme sa o babách

včera

Podnikateľ George Trabelssie, ktorý kúpil budovu Prioru na Kamennom námestí, hovorí, že cennú architektúru zničiť nechce.

Starosta Marianky poslal na developerov kontrolu, deň potom mu zhorelo auto

včera

Starosta Marianky Dušan Statelov sa cítia ohrození.

Peter Šufliarsky požiadal o vypočutie Mariána Kočnera

16. 1. 2019 o 15:27

Prvý námestník generálneho prokurátora Šufliarsky získal nové dôkazy o príprave vlastnej vraždy.

Mlynské nivy uzavrú na rok, z toho na pol roka úplne

16. 1. 2019 o 15:13

O mieste, kde sú už teraz zápchy a zdržania a kde hučia stavebné stroje hovorí Tatiana Kratochvílová