Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
|Registrovať
     
sme.sk

Vedeli ste, že zmrzlina z McDonald´s je slovenská?

8. 6. 2018 o 12:17

V tomto roku si horúce letné dni môžeme prekvapivo užiť už od skorej jari, a to je príležitosť pre typicky letné osvieženie. Ak patríte k labužníkom, ktorí počas sezóny skonzumujú kvantum zmrzliny, občas isto premýšľate, čo všetko obsahuje. Dvojnásobne vás pôvod surovín a ich spracovanie zaujíma, pokiaľ máte doma aj malé ratolesti. My vám prezradíme tajomstvo zloženia lahodnej čerstvej  zmrzliny od McDonald's. Možno vás prekvapí skutočnosť, že sa vyrába tu u nás na Slovensku, v malebnej obci na farme Majcichov.

Zmrzlina, ktorú si zákazníci môžu vychutnať počas celého roka v rovnakej kvalite a chuti v 30 reštauráciách McDonald´s na Slovensku, pochádza od najväčšieho slovenského spracovateľa mlieka. Na farme vzdialenej od Trnavy iba 15 minút cesty chovajú približne 2500 kráv, pestujú pre ne krmivo a ročne tu nadoja najviac mlieka v celej republike - až 35 miliónov litrov. Z toho 2 milióny odoberá McDonald's na Slovensku a Česku pre svoje zmrzliny a milkshake-y. Pretože pasterizácia prebieha na relatívne nízkej teplote, mlieko si zachová maximum svojej chuti. Odráža sa to aj na dobe trvanlivosti. Či už zmrzlina alebo milkshake v McDonald's majú dobu trvanlivosti iba 12 dní a zákazník má istotu, že sú skutočne čerstvé.

Viac o kvalite produktov McDonald's si prečítajte na: www.mcdonalds360.sk

Zadajte e-mail a ďalší diel relácie vám neujde!


Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.


RSS s novými dielmi

Najnovšie z TV SME

Premiér: Návrh na zvýšenie minimálnej mzdy je primeraný

dnes o 13:04

Pellegrini očakáva, že k dohode pravdepodobne nedôjde.

Zatopený lom láka v horúcich dňoch návštevníkov

dnes o 12:00

Jazero pri obci Beňatina pripomína malebné zákutia Chorvátska.

Takto prišli okupanti do Košíc

17. 8. 2018 o 10:37

V prvý deň okupácie zahynulo na rôznych miestach Košíc v dôsledku streľby sedem ľudí.

Moniz: Základ úspechu bol v prvom zápase

17. 8. 2018 o 7:06

Trenčín v odvete 3. predkola Európskej ligy remizoval na pôde Feynoordu Rotterdam 1:1 a postúpil do play off.