Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
|Registrovať
sme.sk

Krátke videofilmy Neziskovej organizácie Voices o mladých slovenských hudobníkoch, ktorí sa neprispôsobujú väčšinovému vkusu.

Moustache: Prvý koncert sme hrali v garáži

20. 10. 2010 o 0:00 | VOICES

Krátky film o elektropopovej kapele Moustache vznikol počas jednej slnečnej septembrovej nedele v Dunajskej Strede a premiéru mal 30.septembra 2010 na multižánrovej akcii Voices Live 16, kde sa Moustache predstavili aj naživo.

Skupina Moustache vznikla v roku 2007 v Dunajskej Strede ako garážová popová kapela s koncertnými ambíciami. V roku 2009 kapela odohrala okolo 15 koncertov (Budapešť, Viedeň, Bratislava, ale aj Galanta, či Gabčíkovo), z toho prvý a pamätný vo vlastnej skúšobni. Skladby Separation Song a Magnet sa dostali do rotácií Rádia_FM, a hraním v diskusnej relácií Lampa sa kapela zviditeľnila aj televíznym divákom.

Na sklonku roku 2009 kapela vydáva svoje prvé EP v internetovom vydavateľstve EXITlabel zadarmo na stiahnutie. Nachádza sa na ňom päť piesní z repertoáru, ktoré členovia nahrávali v štýle DIY v byte klávesáka.

Diskusia: 1 príspevkov

Zadajte e-mail a ďalší diel relácie vám neujde!


Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.


RSS s novými dielmi

Najnovšie z TV SME

Cez čiaru: Stratili sa mladé stromy, z ktorých mala vyrásť hora

dnes o 21:12

V čase, keď ochranári bijú na poplach za záchranu slovenských lesov, firma Atalian SK stratila v revíri pri Telgárte niekoľkotisíc sadeníc, z ktorých raz mala vyrásť nová hora. Horár Matúš Hríbik ich našiel zahrabné a schované v jamách.

Podľa Danka nepadlo nebo na Slovákov, no premiér Pellegrini kritizuje vlastných

dnes o 15:16

Andrej Danko vypísal novú voľbu kandidátov na ústavných sudcov.

Peter Pellegrini kritizoval vlastnú stranu za štvrtkové hlasovanie

dnes o 11:27

Domáce spravodajstvoPremiér Peter Pellegrini otvorene skritizoval vlastných poslancov Smeru.

S primátorom Bratislavy Matúšom Vallom o tom, ako ide mesto zabrániť dopravnému kolapsu

včera

Čo všetko mesto pripravilo ako prevenciu pred dopravným kolapsom, aj kde nájdete potrebné informácie, si pozrite vo videu.