Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
|Registrovať
     
sme.sk

Krátke videofilmy Neziskovej organizácie Voices o mladých slovenských hudobníkoch, ktorí sa neprispôsobujú väčšinovému vkusu.

Moustache: Prvý koncert sme hrali v garáži

20. 10. 2010 o 0:00 | VOICES

Krátky film o elektropopovej kapele Moustache vznikol počas jednej slnečnej septembrovej nedele v Dunajskej Strede a premiéru mal 30.septembra 2010 na multižánrovej akcii Voices Live 16, kde sa Moustache predstavili aj naživo.

Skupina Moustache vznikla v roku 2007 v Dunajskej Strede ako garážová popová kapela s koncertnými ambíciami. V roku 2009 kapela odohrala okolo 15 koncertov (Budapešť, Viedeň, Bratislava, ale aj Galanta, či Gabčíkovo), z toho prvý a pamätný vo vlastnej skúšobni. Skladby Separation Song a Magnet sa dostali do rotácií Rádia_FM, a hraním v diskusnej relácií Lampa sa kapela zviditeľnila aj televíznym divákom.

Na sklonku roku 2009 kapela vydáva svoje prvé EP v internetovom vydavateľstve EXITlabel zadarmo na stiahnutie. Nachádza sa na ňom päť piesní z repertoáru, ktoré členovia nahrávali v štýle DIY v byte klávesáka.

Diskusia: 1 príspevkov

Zadajte e-mail a ďalší diel relácie vám neujde!


Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.


RSS s novými dielmi

Najnovšie z TV SME

Matúš Burčík: Ku Kosíkovi prišli len tak strážnici a povedali mu, že môže odísť

včera

Šéf domácej redakcie denníka SME Matúš Burčík telefonoval s prespusteným Ľubošom Kosíkom

Ako vyzerá hackovanie v energetickej firme?

včera

Druhý ročník energetického hackatonu, určeného pre nadšencov analytiky, funkčného dizajnu, zdrojov obnoviteľnej energie pozná svojich víťazov.

Tomi Kid Kovács pripravuje Rytmusa na jeho prvý zápas

včera

ŠportBývalý majster sveta bude boxovať po dvoch rokoch.

Novozvolená starostka Brunoviec s Kotlebovcami problém nemá

13. 11. 2018 o 18:44

Brunovce v okrese Nové Mesto nad Váhom sú jediná obec na Slovensku, kde ĽSNS získala starostovský alebo primátorský post.