Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
|Registrovať
     
sme.sk

Ako ho nepoznáte

Poznáte ich len ako športovcov. Akí sú ale v súkromí? Spovede známych slovenských športovcov.

Ako ho nepoznáte: Futbalista Mouhamadou Seyé

6. 7. 2009 o 16:59

Pozrite si videovizitku senegalského futbalistu, ktorý v 16 rokoch prišiel na Slovensko.

Volejbalistka Solange Soaresová: Slovensko je súčasť môjho života

8. 6. 2009 o 16:00

Brazílska volejbalistka v slovenskom drese Solange Soaresová sa po kariére vráti domov, aby pomáhala vo svojom charitatívnom projekte.

Futbalista Samuel Slovák: Najradšej spomínam na Španielsko

25. 5. 2009 o 16:00

Stredopoliar bratislavského Slovanu si dobre spomína na svoj prvý gól za tento klub. Pôsobil aj v Českej republike, Nemecku a Španielsku, na ktoré mimochodom spomína najradšej. Počas svojej kariéry sa nevyhol rôznym zraneniam, napríklad aj otrasu mozgu. Ale ťažkú hlavu si z toho nerobí.

Tenistka Dominika Cibulková: Som obyčajné dievča

11. 5. 2009 o 16:00

Dominika Cibulková by najradšej raňajkovala párky, má svoj malý okruh kamarátov, považuje sa za obyčajnú babu a tenis by pokojne vymenila za vodné lyžovanie.

Bežkyňa Lucia Klocová: Často sa mi nechce trénovať

27. 4. 2009 o 16:00

Jedna z najlepších svetových bežkýň na 800 metrov Lucia Klocová (25) sa na novú sezónu pripravovala na ostrove Gran Canaria.

Atlét Milan Haborák o svojich začiatkoch

13. 4. 2009 o 16:00

Slovenský atlét Milan Haborák si vrh guľou nevybral sám. Aké boli jeho začiatky? Ako trénuje? Pozrite si jeho videovizitku.

Lyžiarka Veronika Zuzulová: Som opatrný lyžiar

30. 3. 2009 o 16:00

Slovenská lyžiarka sa len prednedávnom podrobila operácii kolena, ktorá predčasne ukončila jej sezónu. Na Chopku sa snažila svoje koleno rozhýbať. Boli sme tam s ňou.

Motocyklista Ivan Jakeš: Nechcem, aby po mne niečo pomenovali

16. 3. 2009 o 16:00

Videovizitka slovenského motocyklového pretekára Ivana Jakeša. Po návrate zo slávneho Dakaru je na Slovensku populárnejší. Ako začínal? Kto sú jeho vzory?

Na tréningu s motocyklistom Ivanom Jakešom

16. 3. 2009 o 16:00

Trénovať ho nemusí nútiť nikto. "Viem, že to potrebujem, som dospelý a robím to naplno. Pred Dakarom som to raz prehnal a mal som veľkú svalovicu," spomína. Ivan Jakeš nechce, aby posilňovňu, do ktorej chodieva, po ňom pomenovali. "Na Myjave je viac známejších športovcov a ja nemám potrebu, aby sa po mne volalo nejaké športovisko."

Hochschornerovci trénujú na ľade

2. 3. 2009 o 8:00

Popri športových a podnikateľských povinnostiach si Hoschschornerovci v zime našli čas aj na hokej. "Už druhý rok sme si do prípravy zaradili aj tento šport. Vrátili sme sa do mladých čias, keď sme to hrávali častejšie. Je to dobré na fyzickú kondíciu a samozrejme aj zábavné," vysvetľuje Pavol. "Je technickejší, ja som dôraznejší," prezradil Peter.

Hochschornerovci jazdia v bazéne. Pozrite si ich tréning

2. 3. 2009 o 8:00

Trojnásobní olympijskí víťazi zo Sydney, Atén a Pekingu sa už tešia na lepšie počasie, keď budú môcť trénovať vonku. "V bazéne jazdíme iba preto, aby sme si neodvykli od pádlovania. V zime je to jediná možnosť," hovorí mladší z bratov Pavol.