Krátke videofilmy Agentúry podporovaného zamestnávania n.o. Bratislava o ľuďoch, ktorí napriek svojmu zdravotnému znevýhodneniu pracujú.

Klientom rozumiem, prešiel som tým sám

4. 6. 2009 o 12:35 | APZ n.o. Bratislava
video
Jozef Veverka sa postupne naučil so svojím telesným postihnutím naplno žiť. Naučil sa nie jednoduchú legislatívu sociálnej pomoci, našiel si prácu a teraz sám pomáha druhým. Pracuje v Komunitnom informačno-poradenskom centre v Pezinku, kde ľuďom znevýhodneným na trhu práce poskytuje poradenstvo o pomôckach a príspevkoch, vyhľadáva pre nich pracovné miesta.
Diskusia: Pridajte prvý názor

Súvisiace články:

Zadajte e-mail a ďalší diel relácie vám neujde!RSS s novými dielmi

Najnovšie z TV SME

TV tip: Dnes niečo pre fanúšikov pokleslých béčok

dnes o 0:00

Tv tip na dnesDnes večer pôjde film, v ktorom hrá Danny Trejo. Ak vám to nevoní, možno vám ulahodí zaujímavý poľský film.

Fico jubiluje, čo mu prajú jeho ministri? Chystajú nehmotný dar

12. 9. 2014 o 20:00

Premiér Robert Fico oslávi vo sviatok Sedembolestnej Panny Márie päťdesiatku.

Kratochvílová hovorí o Procházkovi, doprave aj Pride

12. 9. 2014 o 18:00

Kandidátka štyroch pravicových strán na primátorku Bratislavy hovorí o svojich predstavách zmien v hlavnom meste. Pri vysvetľovaní financovania Procházkovej kampane jej slová chýbali.

Spoplatnený obsahCelý rozhovor s kandidátkou štyroch strán na bratislavskú primátorku

12. 9. 2014 o 17:00

Nezostrihané interview s Tatianou Kratochvílovou. V minulosti riadila cestné hospodárstvo na magistráte, šéfovala vydavateľstvu časopisu Týždeň, pôsobila ako tajomníčka poslaneckého klubu Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti. Teraz riadi odbor dopravy v Starom meste.