Marek Hamšík obohatil svoju rodinu MINI

20. 7. 2012 o 13:00 | Peter Višňovský
Marek Hamšík obohatil svoju rodinu MINI
video Spustiť video

Futbalista Marek Hamšík obohatil svoju rodinu MINI o limitovanú edíciu John Cooper Works s výkonom 211 koni. Ide o najvyšší modelový rad tejto premiovej značky v kategórii mestských vozidiel.

„je to už v poradí štvrté MINI v našej rodine, ale prvé z edície John Cooper Works. Som hrdý, že môžem vlastniť takýto exkluzívny model a teším sa hlavne na jazdu po neapolskych cestách, kde ho prevažne budem využívať “ povedal Marek.

Marek Hamšík sa stal v porade tretím futbalistom po Filipovi Šebovi a Samuelovi Slovákovi, ktorí vlastnia exkluzívnu značku MINI.

Najnovšie z TV SME

Jaguar nás môže stáť viac

dnes o 15:44

Vysvetľujeme z redakciePôda, na ktorej bude automobilka stáť môže byť záplavová. Jej zabezpečenie pred podzemnou vodou má zaplatiť štát.

Incident ovplyvní najmä dobré vzťahy Turecka a Ruska

dnes o 15:39

CEPI - Zahraničný komentárExistujú dve úplne rôzne interpretácie incidentu. Severoatlantická rada potvrdila tureckú verziu, no označila konanie na unáhlené.

Mocnosti vojnu nechcú, stratili by priveľa

dnes o 14:30

Téma na dnesAni zostrelenie ruského lietadla nad tureckým územím neznamená, že v najbližšom čase sa dá očakávať zrážka najsilnejších mocností súčasného sveta.

Fica dobehol nestraník Lajčák

včera

Téma na dnesMinister zahraničných vecí Miroslav Lajčák by bol ako premiér prijateľný aj pre pravicových voličov.